SHIMANO SM-MA-F220P/PM Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM 220 mm (+40 mm)
HomeSklep
To Adapter SHIMANO SM-MA-F220P/PM Umożliwia montaż zacisku Postmount do tego samego standardowego wspornika. Jest przeznaczony do tarcz o średnicy 220 mm.
Dostarczany ze śrubami, jestKompatybilny z widelcem/ramą PM 180 mm, do ostatecznego montażu PM 220 mm.
-65%
Więcej zdjęć
SHIMANO SM-MA-F220P/PM Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM 220 mm (+40 mm) - Image 2
SHIMANO SM-MA-F220P/PM Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM 220 mm (+40 mm) - Image 3
SHIMANO SM-MA-F220P/PM Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM 220 mm (+40 mm) - Image 4
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
SHIMANO SM-MA-F220P/PM Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM 220 mm (+40 mm) | Probikeshop