SHIMANO SM-MA-F203P/P Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM (+43 mm)
HomeSklep
To Adapter SHIMANO umożliwia montaż zacisku Postmount na tym samym standardowym wsporniku. Jest przeznaczony do tarcz o średnicy 203 mm.
Dostarczany ze śrubami.
Kompatybilny z widelcem/ramą PM 160 mm, do ostatecznego montażu PM 203 mm.
-65%
Więcej zdjęć
SHIMANO SM-MA-F203P/P Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM (+43 mm) - Image 2
SHIMANO SM-MA-F203P/P Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM (+43 mm) - Image 3
Dostarczany ze śrubami.
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
SHIMANO SM-MA-F203P/P Adapter zacisku przedniego/tylnego PM/PM (+43 mm) | Probikeshop