Półzintegrowany zestaw słuchawkowy CHRIS KING INSET 2 1"1/8-1,5" ZS44/ZS56 Gold
HomeSklep
Zestaw słuchawkowy Półzintegrowany zestaw słuchawkowy CHRIS KING Inset i2 stożkowy 1,5" - 1''1/8 to najwyższej klasy model legendarnej amerykańskiej marki.
Wykonany w USA z najwyższą dbałością o szczegóły, ten pół-zintegrowany headset jest przeznaczony do ram z wewnętrzną rurą czołową o średnicy 56 mm na dole i 44 mm na górze. Łączy w sobie obrabiane CNC aluminiowe miseczki 6061 i uszczelnione łożyska Hi Rolling ze stali nierdzewnej.
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description