Mechanizm korbowy SHIMANO FC-M4100-2 10V
HomeSklep
Dzięki wysokiemu przełożeniu 10-rzędowa korba MTB SHIMANO Deore FC-M4100-2 wybiera 4-częściową tarczę o rozstawie 96 mm od środka do środka.
Wybierz Długość
Wybierz Uzębienie
-65%
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Może Cię też zainteresować
-65%NOWOŚĆ
Miniatura 1Miniatura 2
Kask szosowy GIRO SYNTAX MIPS czarny matowy
NOWOŚĆ
Miniatura 1Miniatura 2
Metalowe klocki hamulca tylnego SRAM CODE R, czarne
NOWOŚĆ
Przerzutka tylna SRAM NX 12V
Metalowe klocki hamulca przedniego SRAM CODE R, czarne
Biodegradowalny odtłuszczacz PARK TOOL CB-4 (472 ml)
-65%NOWOŚĆ
Kask szosowy ABUS AIRBREAKER biały
-65%NOWOŚĆ
Stoisko warsztatowe PARK TOOL TEAM ISSUE
-65%NOWOŚĆ
Stalowe metalowe wkładki SRAM GUIDE/G2/X0 TRAIL/ELIXIR TRAIL
-65%NOWOŚĆ
Smar PARK TOOL POLYLUBE PPL-1 tubka 113 g
-65%NOWOŚĆ
Miniatura 1
ASSOS CHAMOIS CREME do skóry koziej 200ml
-65%NOWOŚĆ
Miniatura 1
ASSOS CHAMOIS CREME 75ml do skóry koziej
-65%NOWOŚĆ
Mechanizm korbowy SHIMANO FC-M4100-2 10V | Probikeshop